WARSZTATY WIELKANOCNE

19 marca 2024 roku w naszym przedszkolu odbyły się WARSZTATY WIELKANOCNE dla dzieci i rodziców.
Głównym celem spotkania było kultywowanie wśród dzieci zwyczajów i tradycji Świąt Wielkanocnych związanych ze wspólnym przygotowaniem palmy wielkanocnej. Dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne i różnorodne kwiaty z krepiny i bibuły. Dzięki pracy tak wielu rąk udało się nam wykonać palmę mierzącą aż 3 metry wysokości, bogato zdobioną kwiatami i darami natury w postaci bukszpanu, traw i gałązek iglaków. Palma zostanie zaprezentowana na konkursie palm w kościele parafialnym w Jadownikach.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pani Anny Kordzikowskiej- Kukla, która jako prezes Stowarzyszenia wsi Moszczenica "SZANSA", poprowadziła całe warsztaty oraz zafundowała wszystkie materiały do pracy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tak ogromną pomoc oraz zaangażowanie w życie przedszkola.