Dzień Dziecka w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Jadownikach

W słoneczne, piątkowe przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka.

Było mnóstwo tańców i zabaw, szaleństwa na dmuchanej zjeżdżalni, bańki mydlane, balonowe stworki, słodkości, lody, bajkowe makijaże oraz fantazyjne fryzury czesane przez nasze „przedszkolne” mamy. Zwieńczeniem tak wyjątkowego dnia były zabawy muzyczno- ruchowe przeprowadzone przez druhny ze Szczepu Czarnego, którym serdecznie dziękujemy. Wielkie podziękowania składamy Radzie Rodziców za zasponsorowanie tych wyjątkowych atrakcji oraz wszystkim rodzicom, którzy osobiście i tak licznie zaangażowali się w to radosne święto swoich dzieci.