Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

W dniu 24 czerwca 2021r. w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Jadownikach odbyła się  uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście oraz rodzice.

Wśród nich obecny był pan dyrektor Tomasz Wietecha, pani wicedyrektor Jolanta Kuziel, przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Sielewicz.
Był to dzień szczególny - pełen przeżyć dla przedszkolaków.

„Coś się zaczęło, coś się skończyło.
Najważniejsze, że razem nam dobrze było.”

Takimi słowami  żegnały przedszkole starszaki, które po wakacjach idą do szkoły.
Oczywiście młodsze dzieci też  pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki prezentując dla nich przygotowany występ.
Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola i na pamiątkę książki.
         Kolejni absolwenci opuszczają nasze  przedszkole, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych
 i radosnych wakacji.