Dzień Dziecka- wszystkie przedszkolaki

1 czerwca, to dla każdego dziecka wyjątkowy dzień. W tym roku nasze przedszkole obchodziło go naprawdę niezwykle.

Dzięki dofinansowaniu Rady Rodziców Zespołu Szkolno- Przedszkolnego dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji: dmuchanej zjeżdżalni, waty cukrowej, popcornu, lodów, soczków i innych napoi. To jednak nie wszystkie atrakcje, które zawdzięczamy nie komu innemu jak naszym wspaniałym rodzicom, którzy tak licznie zaangażowali się w święto swoich pociech. Dzieci mogły korzystać z mobilnego „salonu fryzjerskiego” oraz „salonu tatuaży”, wesoło bawić się bańkami mydlanymi i uczestniczyć w konkurencjach sportowych czy malowaniu twarzy.

W imieniu Pana Dyrektora i swoim oraz wszystkich nauczycieli  chciałabym serdecznie podziękować za tak duże zaangażowanie rodziców w obchody Dnia Dziecka, za poświęcony czas i środki, za to, że tak licznie przybyliście i z uśmiechem na ustach spełnialiście marzenia dzieci. W obawie żeby kogoś nie pominąć, nie będę wymieniać z nazwiska, wszystkich, którzy poświęcili swój czas i okazali tyle serca, ale z serca dziękuję, że jesteście dla nas i Waszych dzieci wsparciem i że z takim entuzjazmem i zaangażowaniem realizujecie z nami słowa Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Niech te poniższe zdjęcia i radość dzieci będą dla Was jeszcze większym podziękowaniem. Z serdecznymi pozdrowieniami Jolanta Kuziel.

Link z możliwością pobrania poszczególnych  zdjęć otrzymają państwo na swoich grupach messengerowych, prosimy jednak nie udostępniać go na Fb czy innych portalach ze względu na zagrożenie dostępu do zdjęć osób niepowołanych (dostęp mają tylko rodzice naszych dzieci).